Kilka słów o nas


Traffica rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, wprowadzając na rynek innowacyjny serwis, kompleksowej obsługi codziennej korespondencji pocztowej dla biznesu. Przez lata doskonaliliśmy nasze know-how dzięki czemu dziś jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższy poziom usług, wysoką jakość wykonanych zleceń oraz elastyczne rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb. W ciągu kolejnych lat dynamicznego rozwoju, rozszerzyliśmy naszą ofertę o szereg bogatych rozwiązań m.in. z zakresu obsługi logistycznej e-biznesu, gdyż wiemy jak ważnym elementem, budującym zaufanie klienta jest sprawne realizowanie zamówień. Oferowane przez nas usługi wyraźnie ułatwią Państwa pracę, dzięki czemu uwolnione zasoby mogą Państwo wykorzystać w sposób przynoszący większe korzyści. W naszym działaniu kierujemy się etyką. Stawiamy przede wszystkim na współpracę, jasne zasady oraz pozytywne relacje. Każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do poziomu obsługi. Nasza wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem chętnie wesprze Państwa na wszystkich etapach realizowanego zamówienia. Dzięki takiemu podejściu mamy za sobą wiele sukcesów, a jeszcze więcej zadowolonych Klientów.

Jak działamy?

Zdobyte w ciągu lat funkcjonowania doświadczenie, pozwoliło nam na udoskonalenie wykonywanych procesów. Monitorujemy jakość i wydajność naszych usług. Dzięki temu zlecenia realizujemy sprawniej, bardziej optymalnie, z korzyścią dla Klientów.

Referencje

Poprosiliśmy kilku naszych Klientów, którzy korzystają z naszych usług od lat, o wyrażenie swoich opinii. Na tej stronie zamieszczamy listy referencyjne.

 • https://www.traffica.pl/wp-content/uploads/2017/08/ref_castrol.pdf
  Castrol
 • https://www.traffica.pl/wp-content/uploads/2017/08/ref_heinz.pdf
  Kraft Heinz
 • https://www.traffica.pl/wp-content/uploads/2017/08/ref_sks.pdf
  Kancelaria Sołtysiński
  Kawecki & Szlęzak
 • https://www.traffica.pl/wp-content/uploads/2017/08/ref_motorola.pdf
  Motorola
 • https://www.traffica.pl/wp-content/uploads/2019/10/ref_suzuki.pdf
  Suzuki

Case study

Ciekawe przypadki zrealizowanych przez nas zamówień.

Szczegóły