Usługa kompletacji przesyłek według rozdzielnika (fulfilment), jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm, które wysyłają po kilkadziesiąt lub więcej paczek jednorazowo. Pakowanie produktów, gadżetów, katalogów, plakatów czy innych materiałów, w takich przypadkach wymaga zaangażowania istotnych zasobów we własnej organizacji, a dzięki outsourcingowi nie komplikuje codziennej pracy. Ponadto, o czym przekonał się niejeden nadawca, wymaga właściwego doboru i znalezienia odpowiednich materiałów opakowaniowych, niezbędnych do bezpiecznego transportu przesyłek.

Towary wymagające wysyłki, można kierować od dostawcy wprost do naszego magazynu, a w przypadku materiałów poligraficznych, Traffica wykona je w konkurencyjnych terminach i cenach. Zapewniamy korzystne warunki wysyłek kurierem lub pocztą, pakujemy materiały POS, pakiety dla przedstawicieli terenowych, materiały promocyjne, informacyjne, gadżety, nagrody konkursowe, prezenty okolicznościowe i inne przedmioty.

Pakowanie paczek dobrze jest powierzyć doświadczonym fachowcom, aby uniknąć tworzenia własnych zapasów kartonów opakowaniowych, a zawartość przesyłek szybko i bezpiecznie docierała do rąk odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń.

Pozostałe usługi


Obsługa korespondencji pocztowej

Odbiory z siedziby zamawiającego, a następnie opracowanie korespondencji pocztowej, to nasza wizytówka. Usługi te są realizowane od początku istnienia firmy – czyli od 1999r.

Sprawdź

Fulfilment

Usługa kompletacji przesyłek według rozdzielnika (fulfilment) jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm, które wysyłają po kilkadziesiąt lub więcej paczek jednorazowo.

Sprawdź

Usługi poligraficzne

Traffica oferuje druk w różnych technikach, dobieranych w zależności od sytuacji. Wykonujemy wysokiej jakości ulotki, broszury, koperty i papiery firmowe oraz inne – bardziej złożone prace.

Sprawdź

Obsługa logistyczna dla
e-commerce

Dla firm prowadzących sprzedaż przez Internet, świadomych korzyści wynikających z prowadzenia magazynu na zewnątrz, mamy znakomitą ofertę, pozwalającą koncentrować się na głównych celach – związanych z rozwojem przedsiębiorstwa.

Sprawdź

Usługi dla agencji reklamowych

Dzięki naszej podstawowej działalności, jaką jest obsługa korespondencji pocztowej codziennej, jesteśmy w ciągłej gotowości do realizacji usług wymagających pakowania, etykietowania, kompletacji zestawów i innych podobnych prac.

Sprawdź

Korespondecja seryjna

Traffica dzięki swojemu doświadczeniu, know-how, specjalistycznemu oprogramowaniu, parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze oferuje usługi związane z produkcją i kopertowaniem mailingów papierowych.

Sprawdź

Organizacja dokumentów

Naszym klientom mającym siedzibę na terenie Warszawy oferujemy sprawną organizację dokumentów wymaganych do przetargów.

Sprawdź