Dla firm prowadzących sprzedaż przez Internet, świadomych korzyści wynikających z prowadzenia magazynu na zewnątrz, mamy znakomitą ofertę, pozwalającą koncentrować się na głównych celach – związanych z rozwojem przedsiębiorstwa. Współpracujemy w oparciu o platformę on-line umożliwiającą wzajemną komunikację, podgląd do historii i statusów zleceń, stanów magazynowych oraz innych funkcjonalności. Dostawy towarów kierowane są wprost do naszego magazynu, weryfikowane i po zeskanowaniu udostępniane w systemie do dyspozycji zamawiającego.

Dysponujemy odpowiednimi do potrzeb materiałami pakowymi – wypełniaczami, kartonami, kopertami bąbelkowymi i innymi. Zlecenia realizujemy na bieżąco – pakujemy w bezpieczny sposób zgodnie z otrzymywanymi on-line dyspozycjami i nadajemy wybraną metodą: kurierem, pocztą lub do paczkomatu. Obsługujemy zwroty towaru, dołączamy dodatkowe dokumenty. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się bliżej z naszą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń.

Pozostałe usługi


Obsługa i odbiór firmowej korespondencji pocztowej – Poczta przychodząca i wychodząca

Odbiory z siedziby zamawiającego, a następnie opracowanie korespondencji pocztowej, to nasza wizytówka. Usługi te są realizowane od początku istnienia firmy – czyli od 1999r.

Sprawdź

Fulfilment – Pakowanie paczek

Usługa kompletacji przesyłek według rozdzielnika (fulfilment) jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm, które wysyłają po kilkadziesiąt lub więcej paczek jednorazowo.

Sprawdź

Druk personalizowany – Usługi poligraficzne

Traffica oferuje druk w różnych technikach, dobieranych w zależności od sytuacji. Wykonujemy wysokiej jakości ulotki, broszury, koperty i papiery firmowe oraz inne – bardziej złożone prace.

Sprawdź

Obsługa logistyczna dla
e-commerce

Dla firm prowadzących sprzedaż przez Internet, świadomych korzyści wynikających z prowadzenia magazynu na zewnątrz, mamy znakomitą ofertę, pozwalającą koncentrować się na głównych celach – związanych z rozwojem przedsiębiorstwa.

Sprawdź

Usługi dla agencji reklamowych

Dzięki naszej podstawowej działalności, jaką jest obsługa korespondencji pocztowej codziennej, jesteśmy w ciągłej gotowości do realizacji usług wymagających pakowania, etykietowania, kompletacji zestawów i innych podobnych prac.

Sprawdź

Korespondencja masowa – Obsługa korespondencji masowej

Traffica dzięki swojemu doświadczeniu, know-how, specjalistycznemu oprogramowaniu, parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze oferuje usługi związane z produkcją i kopertowaniem mailingów papierowych.

Sprawdź

Organizacja dokumentów

Naszym klientom mającym siedzibę na terenie Warszawy oferujemy sprawną organizację dokumentów wymaganych do przetargów.

Sprawdź