Traffica dzięki swojemu doświadczeniu, know-how, specjalistycznemu oprogramowaniu, parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze, oferuje usługi związane z produkcją i kopertowaniem mailingów papierowych. Pisma mogą być personalizowane, a w celu dodatkowej ochrony, podczas kopertowania maszynowego stosujemy m.in. kody OMR. Przed przystąpieniem do fazy projektowej zachęcamy do konsultacji z naszym działem handlowym, aby zoptymalizować późniejszą wysyłkę. Dysponujemy niezbędnymi materiałami do pakowania różnorodnych przesyłek, stale posiadamy zapas kopert w różnych rozmiarach.

Dzięki temu zlecenia mogą być przyjmowane w całości drogą elektroniczną, następnie drukowane, pakowane i nadane bezproblemowo nawet tym samym dniu. Podczas realizacji zleceń, dbamy o rzetelne wypełnianie obowiązków wynikających z aktualnych przepisów prawa – w szczególności w zakresie ochrony danych osobowych.

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń.

 

 

Traffica – korespondencja seryjna dopasowana do indywidualnych potrzeb

Korespondencja masowa bardzo często stanowi duże wyzwanie dla firmy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów, na rynku outsourcingu powstały profesjonalne usługi, które odciążają firmy w kwestii zarządzania korespondencją masową. Klienci naszej firmy mogą liczyć na specjalistyczne usługi i profesjonalną pomoc naszego wykwalifikowanego zespołu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasza firma Traffica posiada duże doświadczenie, dzięki czemu może zapewnić bardzo wysokie standardy zarówno procesów pakowania jak i wysyłki korespondencji masowej. Doskonale wiemy, jak wielu kłopotów przysparza organizacja korespondenci seryjnej w każdej firmie oraz jej wysyłka. Czynność ta wymaga dużych nakładów czasu oraz zaangażowania wielu ludzi. Decydując się na outsourcing w zakresie korespondencji masowej, firma:

  • zyskuje więcej czasu, który można efektywnie spożytkować dla dobra rozwoju firmy,
  • optymalizuje koszty związane np. z zakupem potrzebnych materiałów,
  • ma pewność, że przesyłki dostarczane będą terminowo.

Dbamy także o estetykę, wysoką jakość pakowania, a także bezpieczeństwo korespondencji. Zawsze używamy wyłącznie najlepszych i najbardziej trwałych produktów: solidne kartony, tuby opakowania i koperty. Dodatkową ochronę korespondencji zapewniają specjalne kody OMR stosowane podczas kopertowania maszynowego. Na życzenie klientów, przygotowywane przez nas pisma mogą być personalizowane.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wciąż poszerzamy nasz asortyment, tak, aby każdy z Państwa mógł znaleźć u nas usługę idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na prepozycje naszych klientów, a nasze indywidualne i elastyczne podejście, pozwala na przygotowanie oferty najbardziej korzystne dla konkretnej firmy.

Dzięki nam zostaniesz zauważony

Korespondencja masowa oraz mailing papierowy, pomimo rozszerzającej się cyfryzacji, nadal stanowią bardzo  mocny kanał dystrybucji zarówno materiałów marketingowych, jak i dokumentów finansowych. Coraz częściej korespondencja masowa traktowana jest jako działanie ekskluzywne, na które nie każda firma może sobie pozwolić. Klient, który otrzymuje materiały czy dokumenty do rak własnych, a nie za pośrednictwem skrzynki e-mailowej, czuje się doceniony i zauważony, dzięki czemu konkretna firma zyskuje dodatkowy prestiż i może cieszyć się jeszcze większym zaufaniem. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwo bardzo wysoki standard usługi przygotowywania i wysyłki korespondencji masowej, z zachowaniem najwyższych standardów estetyki, bezpieczeństwa i rzetelności.

Nie tylko korespondencja seryjna

Traffica zajmuje się nie tylko korespondencją masową, ale także oferuje outsourcing wielu innych usług. Posiadając specjalistyczną wiedzę, przeszkoloną i doświadczoną kadrę, oprogramowanie, park maszynowy oraz odpowiednio przygotowaną przestrzeń, klienci mogą liczyć na pomoc m.in. w zakresie kompletacji przesyłek, obsługi korespondecji pocztowej, usług poligraficznych, archiwizacji dokumentów, czy też obsługi logistycznej dla e-commerce.

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność

Bez względu na świadczoną przez nas usługę, zawsze dbamy o wypełnienie wszystkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Szanujemy ochronę danych osobowych i kierujemy się etyką zawodową. Jako rzetelny partner, zawsze staramy się dotrzymywać ustalonych terminów, a nasze umowy są przejrzyste i klarowne. Preferujemy jasne zasady współpracy, odpowiadające obydwu stronom. Zapewniamy sprawną organizację i  bezproblemowy kontakt z naszą firmą.

Zapewniamy indywidualne podejście

Wiemy, że nasi klienci mają różne wymagania. Dlatego, każdą usługę traktujemy indywidualnie, dopasowując ją do konkretnych potrzeb firmy. Dzięki temu wiemy, że świadczymy najwyższy poziom usług, dbając o zadowolenie naszych klientów i optymalizację ich kosztów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT.

Pozostałe usługi


Obsługa i odbiór firmowej korespondencji pocztowej – Poczta przychodząca i wychodząca

Odbiory z siedziby zamawiającego, a następnie opracowanie korespondencji pocztowej, to nasza wizytówka. Usługi te są realizowane od początku istnienia firmy – czyli od 1999r.

Sprawdź

Fulfilment – Pakowanie paczek

Usługa kompletacji przesyłek według rozdzielnika (fulfilment) jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm, które wysyłają po kilkadziesiąt lub więcej paczek jednorazowo.

Sprawdź

Druk personalizowany – Usługi poligraficzne

Traffica oferuje druk w różnych technikach, dobieranych w zależności od sytuacji. Wykonujemy wysokiej jakości ulotki, broszury, koperty i papiery firmowe oraz inne – bardziej złożone prace.

Sprawdź

Obsługa logistyczna dla
e-commerce

Dla firm prowadzących sprzedaż przez Internet, świadomych korzyści wynikających z prowadzenia magazynu na zewnątrz, mamy znakomitą ofertę, pozwalającą koncentrować się na głównych celach – związanych z rozwojem przedsiębiorstwa.

Sprawdź

Usługi dla agencji reklamowych

Dzięki naszej podstawowej działalności, jaką jest obsługa korespondencji pocztowej codziennej, jesteśmy w ciągłej gotowości do realizacji usług wymagających pakowania, etykietowania, kompletacji zestawów i innych podobnych prac.

Sprawdź

Korespondencja masowa – Obsługa korespondencji masowej

Traffica dzięki swojemu doświadczeniu, know-how, specjalistycznemu oprogramowaniu, parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze oferuje usługi związane z produkcją i kopertowaniem mailingów papierowych.

Sprawdź

Organizacja dokumentów

Naszym klientom mającym siedzibę na terenie Warszawy oferujemy sprawną organizację dokumentów wymaganych do przetargów.

Sprawdź