Traffica to dobrze zorganizowany zespół realizujący rzetelnie i na czas powierzone zlecenia. Dzięki naszej podstawowej działalności, jaką jest obsługa korespondencji pocztowej codziennej, jesteśmy w ciągłej gotowości do realizacji usług wymagających pakowania, etykietowania, kompletacji zestawów i innych podobnych prac. Agencje reklamowe, często zlecają nam realizację usług poligraficznych, ponieważ wyróżniamy się bardzo konkurencyjnymi terminami realizacji oraz przystępnymi cenami. Inną bardzo docenianą przez naszych Klientów usługą jest fulfilment. Towar trafia do naszego magazynu, tu jest kompletowany zgodnie z życzeniem, po czym już w postaci gotowych paczek wysyłany w wybranej formie (kurier, poczta, paczkomaty). Magazynujemy materiały POS, nagrody konkursowe, katalogi, plakaty, gadżety reklamowe i inne przedmioty wymagające w odpowiednim czasie wysyłki. Klienci otrzymują dostęp do platformy on-line umożliwiającej podgląd do stanów magazynowych i historii zleceń.

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń.

Pozostałe usługi


Obsługa i odbiór firmowej korespondencji pocztowej – Poczta przychodząca i wychodząca

Odbiory z siedziby zamawiającego, a następnie opracowanie korespondencji pocztowej, to nasza wizytówka. Usługi te są realizowane od początku istnienia firmy – czyli od 1999r.

Sprawdź

Fulfilment – Pakowanie paczek

Usługa kompletacji przesyłek według rozdzielnika (fulfilment) jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm, które wysyłają po kilkadziesiąt lub więcej paczek jednorazowo.

Sprawdź

Druk personalizowany – Usługi poligraficzne

Traffica oferuje druk w różnych technikach, dobieranych w zależności od sytuacji. Wykonujemy wysokiej jakości ulotki, broszury, koperty i papiery firmowe oraz inne – bardziej złożone prace.

Sprawdź

Obsługa logistyczna dla
e-commerce

Dla firm prowadzących sprzedaż przez Internet, świadomych korzyści wynikających z prowadzenia magazynu na zewnątrz, mamy znakomitą ofertę, pozwalającą koncentrować się na głównych celach – związanych z rozwojem przedsiębiorstwa.

Sprawdź

Usługi dla agencji reklamowych

Dzięki naszej podstawowej działalności, jaką jest obsługa korespondencji pocztowej codziennej, jesteśmy w ciągłej gotowości do realizacji usług wymagających pakowania, etykietowania, kompletacji zestawów i innych podobnych prac.

Sprawdź

Korespondencja masowa – Obsługa korespondencji masowej

Traffica dzięki swojemu doświadczeniu, know-how, specjalistycznemu oprogramowaniu, parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze oferuje usługi związane z produkcją i kopertowaniem mailingów papierowych.

Sprawdź

Organizacja dokumentów

Naszym klientom mającym siedzibę na terenie Warszawy oferujemy sprawną organizację dokumentów wymaganych do przetargów.

Sprawdź