Nasze usługi

Mamy świadomość jak ważna jest jakość usług dla długofalowej współpracy między przedsiębiorstwami.
Naszą filozofią jest bezobsługowa i ponadczasowa współpraca oparta na zaufaniu.

Obsługa korespondencji pocztowej

Odbiory z siedziby zamawiającego, a następnie opracowanie korespondencji pocztowej, to nasza wizytówka. Usługi te są realizowane od początku istnienia firmy – czyli od 1999r.

Sprawdź

Fulfilment

Usługa kompletacji przesyłek według rozdzielnika (fulfilment) jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm, które wysyłają po kilkadziesiąt lub więcej paczek jednorazowo.

Sprawdź

Usługi poligraficzne

Traffica oferuje druk w różnych technikach, dobieranych w zależności od sytuacji. Wykonujemy wysokiej jakości ulotki, broszury, koperty i papiery firmowe oraz inne – bardziej złożone prace.

Sprawdź

Obsługa logistyczna dla
e-commerce

Dla firm prowadzących sprzedaż przez Internet, świadomych korzyści wynikających z prowadzenia magazynu na zewnątrz, mamy znakomitą ofertę, pozwalającą koncentrować się na głównych celach – związanych z rozwojem przedsiębiorstwa.

Sprawdź

Usługi dla agencji reklamowych

Dzięki naszej podstawowej działalności, jaką jest obsługa korespondencji pocztowej codziennej, jesteśmy w ciągłej gotowości do realizacji usług wymagających pakowania, etykietowania, kompletacji zestawów i innych podobnych prac.

Sprawdź

Korespondecja seryjna

Traffica dzięki swojemu doświadczeniu, know-how, specjalistycznemu oprogramowaniu, parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze oferuje usługi związane z produkcją i kopertowaniem mailingów papierowych.

Sprawdź

Organizacja dokumentów

Naszym klientom mającym siedzibę na terenie Warszawy oferujemy sprawną organizację dokumentów wymaganych do przetargów.

Sprawdź

Jak działamy?

Zdobyte w ciągu lat funkcjonowania doświadczenie, pozwoliło nam na udoskonalenie wykonywanych procesów. Monitorujemy jakość i wydajność naszych usług. Dzięki temu zlecenia realizujemy sprawniej, bardziej optymalnie, z korzyścią dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń.

Wysłanie zapytania oznacza zgodę na przetwarzanie w.w. danych zgodnie z polityką prywatności wyłącznie do celów kontaktowych.